• Banner-tabor-2023

Registrace na cvičení v příštím školním roce

Na základě vyhodnocení zkušeností s dosavadním poskytovatelem elektronické evidence členů bude pro školní rok 2024/25 evidence přesunuta k novému poskytovateli. Stávajícím členům, resp. zákonným zástupcům evidovaných dětí budou automaticky u nového poskytovatele zřízeny uživatelské účty. Pro první přihlášení budete kontaktováni e-mailem v průběhu července 2024 s pokyny pro aktivaci Vašeho uživatelského účtu, pro registraci členů do příslušného oddílu a pro vygenerování platebních pokynů na další období.

V srpnu 2024 pak bude na našem webu zpřístupněna registrace nových členů z řad široké veřejnosti až do naplnění kapacity příslušného oddílu.

Zmíněné změny nemají žádný vliv na podmínky konání jednotlivých cvičebních hodin a celkovou organizaci oddílů. Cvičení bude ve školním roce 2024/25 probíhat dále dle obvyklého rozvrhu.

Přihlašování na letní tábor - DOPLŇUJEME

plakát - Tábor 2024

A JE TO TU! O letních prázdninách zase vyrazíme na tábor. Letos ne do Školy čar a kouzel v Bradavicích jako loni, ale program bude určitě stejně plný zážitků.

Více informací a odkaz na online přihlášku najdete v tomto článku ->

RYCHLÝ ŠPLHOUN

V sobotu 16.12.2023 se 26 reprezentantů z řad Sokola Strašnice účastnilo Pražského závodu ve šplhu.

Individuálně šplhouni získali 13 medailí a ve štafetách dalších 5. Gratulujeme :)

Fotografie ze závodu naleznete ZDE.

Heslo jednoty

"V mysli vlast,
v paži sílu,
v srdci oheň."

Kde nás najdete?
Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice z.s.
Saratovská 400/4
100 00, Praha 10 - Strašnice