Aktuality > O nás > Cvičitelé >

Slepička Jakub

SLEPIČKA JAKUB

- cvičitel základních pohybových aktivit
- místonáčelník jednoty v letech 2019 - 2022
- člen kontrolní a revizní komise jednoty v letech 2019 - 2022
- náčelník jednoty v roce 2022
  • MÍSTOSTAROSTA JEDNOTY od roku 2022
  • VEDOUCÍ ODDÍLU MLADŠÍCH ŽÁKŮ
  • CVIČITEL STARŠÍCH ŽÁKŮ

 

Jmenuji se Jakub Slepička, narodil jsem se v roce 1994 v Praze a vyrůstal jsem ve Strašnicích, i když hodně času jsem trávil i mimo Prahu. Sokolu Strašnice se věnuji spolu s bratrem Honzou od roku 2006, kdy nás poprvé přivedli rodiče na cvičení starších žáků.
Sportoval jsem i před tím, na základní škole, kde jsem navštěvoval míčový kroužek. Nepatřil jsem zrovna mezi nejnadanější sportovce, ale chtěl jsem udělat něco pro celkové zlepšení mé fyzičky. Hledal jsem místo, kde bych se mohl sportovně vyřádit a kde bych měl kamarády, které bych vídal bez ohledu na měnící se školní či budoucí pracovní prostředí. Strašnický spolek se této role ujal na výbornou a já se postupně naučil lásce k pohybu, jistotě v jednání i snazší komunikaci s lidmi. Členové našeho Sokola mě ukázali nový pohled na svět a probudili ve mě nadšení pro udržení společné myšlenky naší organizace, k níž patří předávání zkušeností další generaci.
V současné době chodím jednou týdně cvičit mladší i starší žáky a díky novému oddílu dorostu se mohu naplno sportovně vyžít i já. Rád se jako cvičitel věnuji dětem, protože věřím, že má činnost motivuje děti k aktivnímu životu a dá jim stejnou radost z pohybu, jakou ve mně probudili i moji cvičitelé a kamarádi.

Heslo jednoty

"V mysli vlast,
v paži sílu,
v srdci oheň."

Kde nás najdete?
Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice z.s.    
Saratovská 400/4
100 00, Praha 10 - Strašnice

IČO 70851204

Podporují nás:

Magistrát Praha Městská část Praha 10

© 2006 Sokol Strašnice
created by Anawe