Heslo jednoty

Ukončení cvičení v roce 2019

Veselé Vánoce 18

Cvičení všech oddílů končí ve čtvrtek 19.12.2019 a začíná v pondělí 6.1.2020

Přejeme Vám klidné vánoční svátky a vše nejlepší do roku 2020!

Cvičitelé, pomahatelé a činovníci Sokola Strašnice

PLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2020

Výběr příspěvků na první pololetí či celý rok 2020 bude probíhat pouze v termínech, které budou vyvěšeny v průběhu prvního lednového cvičebního týdne ve vestibulu Sokola Strašnice a na webu (nutno přinést legitimaci).

Do oddílů Rodiče a děti a Předškolní děti nepřijímáme nové členy z důvodu naplněné kapacity tělocvičny (u sourozenců je možné učinit výjimku)

POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ JE K DISPOZICI K VYTIŠTĚNÍ ZDE – PŘINESTE PROSÍM ŘÁDNĚ VYPLNĚNÉ S SEBOU!!!

Další informace zde.

Rychlý šplhoun 2019

Rychlý šplhoun 2018

Tuto neděli, 8.12., vyrazíme do Kobylis na každoroční závody ve šplhu - Rychlý Šplhoun.

Kdo jdete s námi, nezapomeňte přijít na sraz v 7:45 do naší sokolovny.

Děti ať mají průkaz na MHD, pití a drobnou svačinu s sebou. Vrátit bychom se měli zhruba mezi 14. a 15. hodinou k sokolovně.

Rodičům dětí, které doprovodíme po akci zpět k sokolu, budeme volat, jakmile skončí akce, cca 30 minut před návratem.

Než budeme mít aktuální fotky, podívejte se do galerie (sem), jak si to děti užily loni

a co jsme si odtamtud odnesli ;).

Váš Sokol Strašnice

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.