Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Pozvánka na valnou hromadu 2020

V úterý 11. února se bude konat valná hromada Sokola Strašnice, zváni jsou všichni členové naší jednoty.

LETNÍ TÁBOR 2020

Vážení rodiče,

v termínu 8. - 15. srpna 2020 se bude konat tradiční letní tábor v RZ Lučkovice. Pokud máte zájem, aby Vaše dcera/syn s námi strávili nezapomenutelný týden plný zážitků, můžete si osobně vyzvednout přihlášku u hlavního vedoucího POUZE V NÁSLEDUJÍCÍCH TERMÍNECH:

Více informací zde.                  !!POZOR ZMĚNA PŮVODNÍHO TERMÍNU!!

Čtvrtek    16. ledna 2020     18,00 – 19,30 hodin

Pondělí   20. ledna 2020     18,00 – 19,30 hodin

Lukáš Bartoš, hlavní vedoucí

PLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2020

Výběr příspěvků na první pololetí či celý rok 2020 bude probíhat pouze v termínech, které jsou vyvěšeny ve vestibulu Sokola Strašnice a zde na webu (nutno přinést legitimaci).

TERMÍNY PRO ROK 2020:

středa    15.1. od 17 do 19 h - všichni kromě R+D

úterý      21.1. od 17 do 18 h - všichni

pondělí  27.1. od 17 do 19 h - všichni

středa    29.1. od 16 do 17 h - jen R+D během hodiny

úterý        4.2. od 17 do 18 h - všichni

Do oddílů Rodiče a děti a Předškolní děti nepřijímáme nové členy z důvodu naplněné kapacity tělocvičny (u sourozenců je možné učinit výjimku)

POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ JE K DISPOZICI K VYTIŠTĚNÍ ZDE – PŘINESTE PROSÍM ŘÁDNĚ VYPLNĚNÉ S SEBOU!!!

Pokud by Vaše pojišťovna odmítla proplatit příspěvek na základě tohoto potvrzení, ozvěte se prosím na e-mail holanova-pavla@seznam.cz a bude Vám vystaven přímo daňový doklad.

Další informace zde.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.