Heslo jednoty

v srdci oheň."

PŘEKVAPENÍ

prekvapeni

!!! POZOR už jenom 1 den zbývá do soboty do odhalení překvapení, které si pro Vás Sokol Strašnice přichystal. Sledujte náš web nebo facebookové stránky !!!

Valná hromada 2021

Valná hromada Tělocvičné jednoty SOKOL Praha – Strašnice z.s. se koná ve středu dne 10.2.2021 od 18.00 hod v tělocvičně jednoty. Program VH po kliknutí zde.

Všichni členové TJ SOKOL Praha – Strašnice z.s. jsou zváni k aktivní účasti.

Výbor TJ

Aktuální informace k nouzovému stavu!

Z důvodu nouzového stavu a nových vládních opatření od 14. 10. 2020 do odvolání bude v Sokole Praha-Strašnice PŘERUŠENA VEŠKERÁ cvičební a společenská činnost. O dalších krocích bude veřejnost včas informována.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví!

Výbor TJ SOKOL Praha - Strašnice z.s.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.