Heslo jednoty

v srdci oheň."

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

daně 20.1.19

K příležitosti stoletého výročí založení Československa jsme se rozhodli vytvořit novou divadelní hru pro dospělé s nesmlouvavým názvem Jsem tu kvůli daním!“. Děj je inspirovaný krásnou knížkou britského spisovatele H. E. Batese „Poupata odkvétají v máji“.

Velká porce anglického humoru nadívaná českou kulturou vás vtáhne na venkov devadesátých let, abyste sledovali, jestli se mladému daňovému úředníkovi povede dokončit svůj úkol navzdory husímu zástupu kulinářských argumentů a vemlouvavému pohostinství velké farmářské rodinky.

Přijďte se podívat na reprízu našeho představení do tělocvičny Strašnické sokolovny.

Foto z listopadové premiéry objevíte na našem facebooku, pár momentek naleznete i u popisu hry.

Nejbližší termín hry nás čeká již v neděli 20.1.2019 od 19 hodin

Lístky na představení můžete zamluvit pouze u naší režisérky Ivany Kriglové ml., osobně nebo po telefonu (776 593 164). Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vás.

divadelní oddíl HEROES