Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

VÝBĚR PŘÍSPĚVKŮ NA DRUHÉ POLOLETÍ 2019

bude probíhat pouze v uvedených termínech ve vestibulu Sokola Strašnice (nutno přinést legitimaci):

• Středa 11. 9. 2019        - od 17 do 19 hodin všichni kromě oddílu rodičů a dětí (budou mít možnost další termíny, u sourozenců uděláme výjimku (budu na to sama – děkuji za pochopení))
  • Úterý 17. 9. 2019          - od 18 do 19:30 hodin všichni
  • Středa 25. 9. 2019        - od 16 do 17 hodin jen oddíl rodičů a dětí

- od 17 do 19 hodin všichni

Členky oddílu žen mohou odevzdat přesnou částku s legitimací přímo Pavle Holanové během jejich hodiny.

Starší a mladší žáci mohou odevzdat přesnou částku s legitimací Vladimíru Kriglovi ml. během jejich hodiny.

Členové Zdravotního cvičení pro seniory (věrné gardy) se obrátí na Boženu Podhornou.

Včasné nezaplacení příspěvků může být důvodem k přerušení možnosti navštěvovat cvičební hodiny až do následujícího období výběru členských příspěvků, tj. leden 2020.

Platba je možná pouze v hotovosti, a pouze na toto pololetí (září až leden).

Výše příspěvků jsou uvedeny na tomto webu v sekci  Oddíly -> Příspěvky a také na nástěnce v sokolovně.

___________________________________________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­

Noví členové:

Přihláška je k dispozici v sekci Dokumenty (zde) nebo u vedoucích hodin.

Doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku, částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30*40mm). Oddíl rodičů a dětí vyplní přihlášku za dítě i za doprovod (foto pouze dítě).

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Příspěvky je nutné uhradit do 30. 9. 2019!

Zaplacením příspěvků v řádných termínech nám výrazně ulehčíte práci.

Děkujeme. Sokol Strašnice

(Pavla Holanová, holanova-pavla@seznam.cz)

Tyto informace si můžete stáhnout zde.

3.9.2019