Heslo jednoty

v srdci oheň."

Výběr příspěvků pro rok 2018

!!! POZOR !!! - PRO ROK 2018 ZVYŠUJEME VÝŠI PŘÍSPĚVKŮ U VYBRANÝCH KATEGORIÍ

Výběr příspěvků bude probíhat pouze v uvedených termínech ve vestibulu Sokola Strašnice (nutno přinést legitimaci):

Středa 17. 1. 2018

- od 16 do 17 hod. (pouze oddíl rodiče a děti)

- od 17 do 18:45 hod. (všichni)

Pondělí 22. 1. 2018

- od 17 do 19 hod.

Úterý 30. 1. 2018

- od 19 do 20 hod.

...

Členky oddílu žen a starších žákyň mohou odevzdat přesnou částku s legitimací přímo na hodině Pavle Holanové.

Starší a mladší žáci mohou odevzdat přesnou částku s legitimací Vladimírovi Kriglovi ml.

Členové věrné gardy se obrátí na sestru Boženu Podhornou.

____________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________

Platba probíhá pouze v hotovosti, a to na půl roku (leden až červen 2018) nebo na celý rok 2018.

Výše příspěvků jsou uvedeny na nástěnce nebo na webových stránkách sokola v sekci Oddíly, Příspěvky.

_____________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­_____________________________________

Noví členové:

Přihláška je k dispozici na webu sokola nebo u vedoucích hodin.

Doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30*40mm, R+D pouze foto dítěte).

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Příspěvky je nutné uhradit do 30. 1. 2018, poté oddíly uzavíráme!

Zaplacením příspěvků v řádných termínech nám výrazně ulehčíte práci.

Děkujeme,

Sokol Strašnice (Pavla Holanová, holanova-pavla@seznam.cz)

5.1.2018