Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Přerušení cvičení - Podzimní prázdniny

Od čtvrtka 26. 10. 2017 do pátku 27. 10. 2017 probíhají ve školách podzimní prázdniny.

V tomto termínu odpadají všechny hodiny žákovských složek.

Užijte si prázdniny.

X. Bačkorový bál

V sobotu 21. října 2017 se od 19:00 koná v sále sokolovny tradiční společenská akce pro dospělé - bačkorový bál. V letošním jubilejním X. ročníku se můžete opět těšit na živý hudební doprovod, občerstvení a plno zábavy. Vstup pouze ve společenském oděvu, v bačkorách a letos se do povinného dress code počítají i stylové brýle. Bez nich je vstupenka neplatná. :)

Vstupenky jsou ke koupi u vedoucích hodin a nebo u Patrika Borkovce.

Závodní družstvo

Cvičení závodního družstva začíná v úterý 3.10.2017 od 17:00 hodin do 18:00 hodin.

Cvičení bude probíhat pravidelně každé úterý, což je změna oproti minulému školnímu roku!

TÁBOR 2018 - Lučkovice

Vážení rodiče,

od pondělí 4. prosince zahajujeme rozdávání přihlášek na letní tábor 2018.

Přihlášky jmenovitě pro Vaše dítě získáte proti podpisu v těchto termínech:

Pondělí     4.12.2017 od 18,00 – 19,30 hodin

Úterý        5.12.2017 od 18,00 – 19,30 hodin

Více informací  ZDE.

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Přihláška žactva ZDE

Přihláška dospělí ZDE

... nebo u vedoucích hodin.

S pověřenou osobou Pavlou Holanovou si domluvte na e-mailu: holanova-pavla@seznam.cz termín schůzky a doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm, R+D pouze foto dítěte).

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům dobrého chování pro naše děti na chodbě k sálu naší sokolovny.