Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Mikulášská nadílka

Ve středu 7. prosince 2016 se od 16,45 hodin bude konat již naše tradiční Mikulášská nadílka.

Vstup je možný pouze s lístkem pro děti, který můžete zajistit u vedoucích oddílů.

PŘÍSPĚVKY

VÝBĚR PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2017

Bude probíhat pouze v uvedených termínech ve vestibulu Sokola Strašnice (nutno přinést legitimaci):

Středa 18.1.2017

- od 16 - 17 hodin jen oddíl rodičů a dětí

- od 17 - 18,30 hodin všichni

Úterý 24.1.2017

- od 18,30 - 19,30 hodin

Pondělí 30.1.2017

- od 17,30 - 19 hodin

Členky oddílu žen a starších žákyň mohou odevzdat přesnou částku s legitimací na každé lednové pondělní hodině Pavle Holanové.

Členové Věrné Gardy se obrátí na sestru Boženu Podhornou.

Platba probíhá pouze v hotovosti buď na rok (leden-prosinec 2017) či půl roku  (leden-červen2017).

NOVÍ ČLENOVÉ:

Přihláška je k dispozici online ke stažení ZDE a nebo přímo u vedoucích hodin.

Řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm; R+D pouze foto dítěte) předáte matrikářce jednoty (domluva přes e-mail: holanova-pavla@seznam.cz).

Vyhotovená legitimace Vám bude předána na místě či později (dle časových možností) na Vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Více informací o příspěvcích zde ZDE.

_______________________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­_____

Zaplacením příspěvků v řádných termínech nám výrazně ulehčíte administrativní úkony.

Děkujeme,

Sokol Strašnice (Pavla Holanová, holanova-pavla@seznam.cz)

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE NALEZNETE ZDE.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům dobrého chování pro naše děti na chodbě k sálu naší sokolovny.