Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Valná hromada 2018 - zdravice sestry Klímové a Sokolský slib

Ve středu 14.2. proběhla Valná hromada jednoty, která se nesla ve slavnostním duchu. Letošních 110 let od založení strašnické jednoty a 100. výročí vzniku Československa nám naše zasloužilá sestra Marta Klímová připomněla ve své nádherné poetické zdravici, o kterou se s vámi chceme podělit zde.

K této příležitosti se také třináct z našich bratrů a sester rozhodlo složit Sokolský slib a tím symbolicky vyjádřit, že se jejich konání řídí pevnými hodnotami. Skládání slibu si můžete prohlédnout zde.

Slavnostní AKADEMIE

K výročí 100 let od založení Československé republiky a též ke 110. výročí založení Sokola ve Strašnicích budeme 13. června 2018 pořádat Slavnostní akademii. Přijďte v 17 hodin tuto výjimečnou příležitost oslavit s námi.

Již nyní jsou přípravy v plném proudu - máte se na co těšit ;).

Váš SOKOL Praha-Strašnice

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Přihláška žactva ZDE

Přihláška dospělí ZDE

... nebo u vedoucích hodin.

S pověřenou osobou Pavlou Holanovou si domluvte na e-mailu: holanova-pavla@seznam.cz termín schůzky a doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm, R+D pouze foto dítěte).

!!! PRO ROK 2018 JSME PŘISTOUPILI KE ZVÝŠENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ U NĚKTERÝCH KATEGORIÍ !!!

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům dobrého chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.