Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Karneval 2019

Srdečně Vás zveme na dětský karneval, který se bude konat ve středu 20. března 2019 od 16,45 hodin v tělocvičně naší sokolovny.

Tentokrát na téma "Pohádky od Disneyho". Čeká Vás soutěž o nejlepší masky, vystoupení cvičitelů Sokola Strašnice, soutěže, hudba a tanec. Těšíme se i na odvážné rodiče v maskách - fantazii se meze nekladou.

Účast zdarma. Děti pouze v maskách.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Daně 31.3.2019

K příležitosti stoletého výročí založení Československa jsme se rozhodli vytvořit novou divadelní hru pro dospělé s nesmlouvavým názvem Jsem tu kvůli daním!“. Děj je inspirovaný krásnou knížkou britského spisovatele H. E. Batese „Poupata odkvétají v máji“

Velká porce anglického humoru nadívaná českou kulturou vás vtáhne na venkov devadesátých let, abyste sledovali, jestli se mladému daňovému úředníkovi povede dokončit svůj úkol navzdory husímu zástupu kulinářských argumentů a vemlouvavému pohostinství velké farmářské rodinky.

Přijďte se podívat na reprízu našeho představení do tělocvičny Strašnické sokolovny.

Foto z listopadové premiéry objevíte na našem facebooku, pár momentek naleznete i u popisu hry.

Nejbližší termín hry nás čeká již v neděli 31.3.2019 od 19 hodin

Lístky na představení můžete zamluvit pouze u naší režisérky Ivany Kriglové ml., osobně nebo po telefonu (776 593 164). Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vás!

Divadelní oddíl HEROES

Uzavření oddílů

Do oddílů RODIČE A DĚTI (R+D) a PŘEDŠKOLNÍ DĚTI již nebudeme přijímat nové členy (neplatí pro sourozence členů těchto oddílů), a to po celý školní rok 2018/2019.

Důvodem je maximálně naplněná kapacita těchto hodin.

Členové s platnou legitimací mohou hodiny navštěvovat a případně v lednu přejít z oddílu R+D do oddílu předškolních dětí.

Děkujeme za pochopení.

Výbor Sokola Strašnice

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Pokud máte zájem přihlásit se do některého z oddílů Sokola Strašnice (nebo přihlásit své dítě), přijďte přímo na hodinu konkrétního oddílu a domluvte se s vedoucím hodiny. Placení probíhá pravidelně v předem vypsaných termínech ve vestibulu sokolovny (většinou v rámci prvního měsíce konkrétního pololetí - leden či září).

Do oddílů Rodiče a děti a Předškoláci nyní nepřijímáme nové členy z důvodu maximálního vyčerpání kapacity hodin.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde.

V ostatních oddílech záleží na dohodě s vedoucím hodiny a matrikářkou jednoty Pavlou Holanovou.

(holanova-pavla@seznam.cz)

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu TJ Sokol Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace TJ Sokol Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ Sokol Praha-Strašnice z.s.