Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Dětský Galavečer - STRADEA

Dětský GalavečerZveme Vás na Dětský Galavečer, kde vítězové dětské recitační a pěvecké soutěže vystoupí po boku profesionálů.

Akce se koná v pondělí 1.6.2015 od 18.00 hod. ve velkém sále Městské knihovny, Praha 1, Mariánské náměstí.

DĚTSKÝ DEN

Zveme Vás ve středu 3.6.2015 od 16,45 na Dětský Den, který se bude konat na našem hřišti.

Čekají Vás soutěže, závody, zábava. Všichni jste zváni.

Nakonec zakončíme tradičním ohníčkem - "Špekáčky s sebou".

Schůzka s rodiči - Soustředění žactva 2015

Informativní schůzka k táboru v pondělí 8.6.2015 v 18:00 hodin v sokolovně.

JAK SE STÁT ČLENEM

každé pondělí od  18.15 do 19. 00 hod. a každou druhou středu v měsíci od 17.00 hod.do 18.00 hod.

Noví zájemci – po předložení řádně vyplněné přihlášky dodání fotografie obličeje o rozměru 40x30 mm a uhrazení členského příspěvku vám bude vydán členský průkaz. Přihlášky nejlépe zasílat elektronicky na adresu:  podhorna.b@seznam.cz . Noví zájemci o cvičení se mohou hlásit kdykoliv během roku, ale příspěvky na činnost se neupravují podle data přihlášení. Platí se buď roční příspěvek (od ledna do prosince daného roku) nebo půlroční příspěvek (leden-červen, září-prosinec).

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvární cvičitelka Iveta Kalinová, bude vystaveno jako motivace k pravidlům dobrého chování pro naše děti, na chodbě k sálu naší sokolovny.